O nas

Kim jesteśmy?

about_img

Kilka słów o nas i co chcemy Ci dać

Ważne dla nas jest to, w jaki sposób żyjemy i funkcjonujemy. Chcemy, abyśmy my i nasze rodziny cały czas rozwijali się i osiągali najlepsze rezultaty, zarówno prywatnie jak i zawodowo. Wiemy, że wpływ na to ma nie tylko praca, aktywność fizyczna, rodzina, ale również to co jemy. I w tej ostatniej kwestii chcemy Ci szczególnie pomóc.

Skoro jesteś na tej stronie to znaczy, że mamy podobne potrzeby. Przyłącz się więc do nas i odżywiaj się jeszcze lepiej, ciekawiej, zdrowiej. Pomożemy Ci w tym.

Nasza historia

2015 -
Sama koncepcja pojawiła się w połowie 2015 roku. Po wielu dyskusjach i przemyśleniach w listopadzie "wyszedł" pierwszy GreenBox. Na początku był to produkt tylko dla rodziny i znajomych.
2015 -
Po kilku tygodniach dostaw głównie wśród najbliższych stwierdziliśmy, że jesteśmy gotowi z produktem do wyjścia na rynek. Rozpoczęliśmy prace marketingowe i planowanie wszystkich kwestii biznesowych (dostawa, logistyka itp.)
2016 -
W styczniu rozpoczynamy komercyjną sprzedaż naszego produktu!

Nasza misja

Jeżeli zdecydujesz się na nasze dostawy GreenBoxa, będziemy dumni, że możemy wspierać Ciebie i Twoją rodzinę w zdrowym odżywianiu się!

Chcemy dostarczać najlepszej jakości warzywa i owoce wprost do Twojego domu. Dzięki optymalizacji czasu dostaw jesteśmy w stanie dać Ci najwyższej jakości produkt w rozsądnej i przystępnej cenie. Chcemy pomagać Ci w zdrowym odżywianiu się dając Ci ciekawe przepisy i widzę z tego zakresu. Chcemy Ci dać:

  • 100% satysfakcji
  • najlepsze doznania kulinarne
  • produkty najwyższej jakości
  • wygodną dostawę towarów

Nasze zalety

Najwyższa jakość

Poprzez innowacyjną koncepcję dostaw nasze produkty są zawsze najwyższej jakości.

Rozsądne ceny

Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą jakość w rozsądnej cenie.

Dostawa do domu

Dzięki nam oszczędzasz czas - dostarczamy Ci GreenBoxa do domu.

Gwarancja satysfakcji

Jeżeli cokolwiek nie spełniałoby naszych lub Twoich standardów jakości